Po několika úspěšných setkáních připravuji
jednodenní akci s přípravou RAW stravy

Co nás trápí

Milí přátelé, všichni víme, že naše Planeta je nemocná. Pojďme se společně pokusit navrátit naše životy k přírodnímu způsobu stravování. Naše společnost se rapidně mění také v oblasti stravování. Náš původní předek byl ze své podstaty sběrač plodů, o čemž nám podává důkazy již  faraón Achnatón či starořímští a starořečtí učenci, jako byl např. Ovídius, Pythagorass, Sokrates.... Postupným přechodem na zemědělství se zároveň lidský tvor začal vzdalovat svým původním kořenům, které byly kdysi velmi úzce spojeny s přírodou. Moderní člověk se pasoval na pána tvorstva, ze zvířat si udělal svoje otroky a začal se živit mrtvými svaly původních zvířecích kamarádů. Kdo z nás by si přál jíti někdy na porážku? Kdo z nás by nezažíval strach z nucené popravy? Z  jakého důvodu je člověk schopen zabít zvíře jen pro naplnění svých žaludků? V jakých šílených podmínkách se chovají krávy, vepři, ovce, slepice? Chtěli bychom žít v klecovém prostoru 2m2?  Kolik půdy je potřeba pro vypěstování rostlin pro 1 krávu? Kolik metanu vyprodukuje jedna kráva? 

 

Jak pomoci

Mohli bychom pokračovat s podobnými úvahami, ale mám lepší řešení. Pojďme se společně sejít a popovídat si o otázce veganství a podívejme se na téma rostlinné stravy z pohledu zdravotního. Na celodenním veganském vaření se dovíte o zázračných účincích rostlinné stravy na náš organismus. Vysvětlíme si pojem „ superpotravina“, společně vytvoříme lákavé dobroty z darů Matky Země, ochutnáme a ihned vyzkoušíme energetický potenciál určitých potravin. Seznámíme se s širokou nabídkou potravin jako léky a naučíme se orientovat ve výběru správných potravin při vašem nákupu, které potraviny působí opačně a proč nám ubližují. Staňme se mistry své nálady, mějme svoji mysl pod kontrolou díky kvalitním rostlinným potravinám a pojďme se setkat na našich jarních, letních a podzimních kurzech a seminářích veganského a raw vaření. Uchopme svoje zdraví do vlastních rukou již v kuchyni a naučme se kombinovat potraviny tak, aby se staly pro nás lékem.

První termín v tomto roce se blíží:
23. března 2024

Začínáme v sobotu v 9.00 hod seznámením 

10.00 – 12.00 přednáška ( účinky živé stravy na naše zdraví, energie potravin, potraviny jako léky)

12.00 – 15.00 příprava raw nebo veganského oběda + raw dezertů + smoothie, slavnostní oběd

15.00 – 16.00 superpotraviny v naší stravě

16.00 – 16.30 diskuse

16.30 – 18.00 závěrečná meditace, závěr

Cena individuální kurzu: 1700 Kč 

Při zájmu o víkendový pobyt  poskytujeme nocleh pro dvě osoby v samostatném apartmá za 1200 Kč/noc . Tímto si lze prodloužit kurz o nocleh z pátku na sobotu a prodloužit pobyt ze soboty na neděli. V ceně rovněž individuální konzultace a sestavení jídelníčku dle kondice a zdravotního stavu jednotlivce.

Toto jsou ukázky z našich minulých akcí 

Jednodenní akce
Jednodenní akce
Jednodenní akce
Jednodenní akce

Pokud se potřebujete zeptat na možnosti ubytování, vlastní stravy, dopravy a podobně, napište mi

Nejlepší kontakt prostřednictvím elektronické pošty

Odpovím Vám na Váš dotaz 

>