Po prvním úspěchu opakuji
jednodenní setkání s přípravou RAW stravy

Středa 18.8. a Sobota 28.8.2021

Začínáme v 9.00 hod seznámením 
10.00 – 12.00  přednáška ( účinky živé stravy na naše zdraví, energie potravin, potraviny jako léky)
12.00 – 15.00 příprava raw oběda + raw dezertů + smoothie, slavnostní oběd
15.00 – 16.00 superpotraviny v naší stravě
16.00 – 16.30 meditace vděčnosti
16.30 – 17.00 sdílení pocitů,
18 hod závěr
Cena semináře včetně příspěvku na občerstvení a surovin na oběd:
Standard 990 Kč, VIP  1500 Kč (zahrnuje masáž, osobní konzultaci a jídelníček )  
 Možnost zajištění dopravy z Dvora Králové                            
Příprava RAW stravy

Do začátku akce zbývá již jen

Chcete-li se zúčastnit naší akce, vyplňte prosím své údaje v tomto registračním formuláři níže a budete automaticky zaregistrováni.

Registrace akce musí být dokončena nejméně 3 dny před akcí.

Meditační víkendy

Proč být vegetariánem

Milí přátelé, Všichni víme, že naše Planeta je nemocná. Pojďme se společně pokusit navrátit naše životy k přírodnímu způsobu stravování. Náš původní předek byl sběrač plodů a pouze příležitostný lovec. Postupným přechodem na zemědělství se zároveň lidský tvor začal vzdalovat svým původním kořenům, které byly kdysi velmi úzce spojeny s přírodou. Postupně se moderní člověk pasoval na pána tvorstva, ze zvířat si udělal svoje otroky a začal se živit mrtvými svaly původních zvířecích kamarádů. Kdo z vás by si přál jíti někdy na porážku? Kdo z vás by nezažíval strach z nucené popravy? Zamysleli jste se někdy, z jakého důvodu je člověk schopen zabít zvíře jen pro naplnění svých žaludků? Přemýšleli jste někdy, v jakých šílených podmínkách se chovají krávy, vepři, ovce, slepice? Dokázali byste žít v klecovém prostoru 2m2? Zamysleli jste se někdy nad otázkou, kolik půdy je potřeba pro vypěstování rostlin pro 1 krávu? Kolik metanu vyprodukuje jedna kráva? Mohli bychom pokračovat s podobnými úvahami, ale mám lepší řešení. Pojďme se společně sejít a popovídat si o otázce veganství a podívejme se na téma rostlinné stravy z pohledu zdravotního. Na celodenním veganském vaření se dovíte o zázračných účincích rostlinné stravy na náš organismus. Vysvětlíme si pojem „ superpotravina“, společně vytvoříme lákavé dobroty z darů Matky Země, ochutnáme a ihned vyzkoušíme energetický potenciál určitých potravin. Seznámíme se s širokou nabídkou potravin jako léky a naučíme se orientovat ve výběru správných potravin při vašem nákupu, které potraviny působí opačně a proč nám ubližují. Staňte se mistry své nálady, mějte svoji mysl pod kontrolou díky kvalitním rostlinným potravinám a přijeďte na náš letní minikurz veganského a raw vaření.

PŘIPRAVENÉ AKCE:   

20. - 22. srpna 2021 - víkendová jóga s meditací

Dynamická jóga
oční jóga
hathajóga,
jóga pro zdravá záda

Kvalitní veganská, vegetariánská,  
bezlepková, harmonizační strava
po celý den

Ubytování
Meditační víkendy

Obec Kohoutov u Kuksu nabízí skvělé podmínky pro relaxaci. Zúčastníte se meditační a relaxační jógy vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Den začínáme velmi příjemnou a účinnou ranní dynamickou Osho meditací, odpoledne probíhá seznámení se s hathajógou, večery jsou naplněny  ozdravnými technikami a hlubokou meditací, která pomáhá člověku najít cestu k sobě skrz napojení se na vlastní intuici. . Zajímavé jsou chvíle strávené  v krajině v blízkosti  zámku na  Kuksu      . 
Zájemci si mohou zamluvit individuální výživové poradenství. Seznámení se se skvělými vzorky potravin a potravinovými doplňky probíhá formou ochutnávky a zároveň jsou tak zážitkově prezentovány   nejnovější poznatky z oblasti zdravé výživy. Zařazeny do programu jsou speciální dýchací očistné techniky a jógová praxe. Prožijeme práci  se svým tělem, zvukem, rytmem, vizualizacemi a představami. Zájemci si mohou vyzkoušet  metodu EFT a seznámit se tak s další technikou, která je úspěšně používána k řešení celé řady životních situací. 

Pobyt je vhodný pro nenáročné a milovníky  přírodního prostředí.
Začátek je  v pátek,  konec programu probíhá v neděli společnou večeří v 18 hodin.
Předpokládaný konec je v neděli v 16 hodin.

Informace o možnosti, jak získat VIP poukaz či získat slevu, dostanete po vyplnění registračního formuláře.

Cena pobytu: 3900 Kč / VIP poukaz na vyžádání.

Cena zahrnuje: ubytování, kurzovné s pracovním sešitem. pronájem sálu, náklady na energie, náklady na organizaci.

Zdarma je poskytnuta přirozená veganská či vegetariánská kuchyně, na požádání raw strava.
Cena nezahrnuje: pronájem lůžkovin . Na vyžádání je možné  prodloužení pobytu o 1 – 2 noci před akcí a po skončení akce. 
Máte-li zájem o další informace pište na email: praha-eft@seznam.cz
nebo zašlete SMS se svým kontaktem na číslo 777 562 931.

Meditační víkendy

Cvičení v krásné přírodě, slušné ubytování za skvělou cenu.

Meditační víkendy
Meditační víkendy
Meditační víkendy
Meditační víkendy