Poslední víkendová akce byla v roce 2021 na téma "Kohoutovská relaxace" 
cvičení s jógou, meditace, celodenní strava a pobyt v klidném Meditačním centru

Dynamická jóga
oční jóga
hathajóga,
jóga pro zdravá záda

Kvalitní veganská, vegetariánská,  
bezlepková, harmonizační strava
po celý den

Ubytování
Meditační víkendy

Obec Kohoutov u Kuksu nabízí skvělé podmínky pro relaxaci. Zúčastníte se meditační a relaxační jógy vhodné jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Den začínáme velmi příjemnou a účinnou ranní dynamickou Osho meditací, odpoledne se seznámíme s aromaterapií a ovládneme techniky správného dýchání. Večer si popovídáme o aromaterapii a vše zakončíme hlubokou meditací, která pomáhá člověku najít cestu k sobě skrz napojení se na vlastní intuici. Nedělní dopoledne zpestříme procházkou přes les do bylinkové zahrady. Vše se odehrává v blízkosti zámku Kuks. 
Zájemci si mohou zamluvit individuální výživové poradenství. Seznámení se se skvělými vzorky potravin a potravinovými doplňky probíhá formou ochutnávky a zároveň jsou tak zážitkově prezentovány  nejnovější poznatky z oblasti zdravé výživy. Naučíme se pracovat se svým tělem, zvukem, rytmem, vizualizacemi a představami. 

Zájemci si mohou jednotlivě dozvědět více o metodě EFT a seznámit se tak s další technikou, která je úspěšně používána k řešení celé řady životních situací. 

Meditační víkendy

Cvičení v krásné přírodě, slušné ubytování za skvělou cenu.

Meditační víkendy
Meditační víkendy
Meditační víkendy
Meditační víkendy
>