cropped-LOGO_joga-meditace_web-6.jpg

Příprava na vánoce s nepečeným "cukrovím".

Za tohoto zvláštního období, které nepřeje setkávání velkých skupin se věnuji józe a meditacím pouze pro individuální zájemce.
Pomohu Vám připravit zdravou alternativu "cukroví", která neobsahuje bílý ani hnědý cukr, a dokonce ani žádnou mouku. Jsou to fantastické RAW kousky, které Vám přidají energii, vitalitu a potřebné vitamíny. V moji kuchyni Vás naučím, jak tyto zdravé delikatesy připravit. Garantuji individuální přístup a odborný výklad o každé surovině, kterou pro výrobu "cukroví" použijeme.

#RAW #cukroví #vánoce
#RAW #cukroví #vánoce
#RAW #cukroví #vánoce
20210605_085651
O nás

Jak jsme začali

Je nádherné, když se sejdete se stejně nadšenými vyznavači přírodního životního stylu. Zdrodila se myšlenka pravidelného setkávání stejně naladěných žen, které si chtějí zrelaxovat v tichém místě a zároveň si rozšířit své znalosti v oblasti jógové praxe, přípravy veganských, vegetariánských a raw jídel, společně se pobavit a prostě se setkat naživo. Tento nápad se dostal přesně ke správným lidem a nyní ve spolupráci tří lektorů pořádáme pravidelné víkendové pobyty v romantické krajině u Kuksu, v objektu z poloviny 18.století, kde na vás dýchá atmosféra moudré historie. Snažíme se stále rozšiřovat komunitu láskyplných, moudrých a radostných žen proto, abychom se navzájem podporovaly, společně se obohacovaly o životní moudra a zároveň “rostly”  po duchovní i tělesné stránce. Žijeme   silnou dlouho očekávanou  transformační dobu, kdy k nám meditační a jógové techniky přicházejí jako na zavolanou a fungují nám jako skvělý akcelerátor ve vývoji vědomého láskyplného člověka. Společná meditační praxe na našem kurzu  jistě přispěje k expanzívnímu a nezastavitelnému šíření lásky a světla. 

Nejoblíbenější jsou víkendové pobyty. Co vám kurz přináší?

Na co se můžete těšit?

Program zahrnuje:

  • meditační a relaxační techniky pro začátečníky i pokročilé (  např. Ananda Mandala, Osho dynamická meditace, Jákobsnova meditace…)
  • společné stolování s ukázkou kulinářských postupů, ochutnávka raw delikates
  • přednáška o moderních trendech ve stravování doplněné o ukázky jednotlivých stravovacích systémů 
  • ukázka superpotravin doprovázená informacemi o účinky na zdraví člověka
  • základy hathajógy, kundaliní jógy, jemné jógy, jógy pro zdravá záda
  • mantrajóga a společenské hry
  • Greenways párty
  • Pobyt v přírodě a blízkém okolí 
  • Terapie dýchacími technikami

Kdo Vás bude provázet

Hlavní strana
Hlavní strana
Martina Karbanová
Sabina Kukačková