Mimořádně zařazuji
jednodenní nedělní setkání s přípravou RAW stravy

Neděle 18.7.2021

Příjezd: 9.00 – 9.30

10.00 – 12.00  přednáška ( účinky živé stravy na naše zdraví, energie potravin, potraviny jako léky)

12.00 – 15.00 výroba raw oběda + raw dezertů + smoothie)

15.00 – 16.00 superpotraviny v naší stravě

16.00 – 16.30 meditace vděčnosti

16.30 – 17.00 sdílení pocitů, závěr

 

Doporučený příspěvek na superpotraviny: 750 Kč

Příprava RAW stravy
Meditační víkendy

Proč být vegetariánem

Milí přátelé, Všichni víme, že naše Planeta je nemocná. Pojďme se společně pokusit navrátit naše životy k přírodnímu způsobu stravování. Náš původní předek byl sběrač plodů a pouze příležitostný lovec. Postupným přechodem na zemědělství se zároveň lidský tvor začal vzdalovat svým původním kořenům, které byly kdysi velmi úzce spojeny s přírodou. Postupně se moderní člověk pasoval na pána tvorstva, ze zvířat si udělal svoje otroky a začal se živit mrtvými svaly původních zvířecích kamarádů. Kdo z vás by si přál jíti někdy na porážku? Kdo z vás by nezažíval strach z nucené popravy? Zamysleli jste se někdy, z jakého důvodu je člověk schopen zabít zvíře jen pro naplnění svých žaludků? Přemýšleli jste někdy, v jakých šílených podmínkách se chovají krávy, vepři, ovce, slepice? Dokázali byste žít v klecovém prostoru 2m2? Zamysleli jste se někdy nad otázkou, kolik půdy je potřeba pro vypěstování rostlin pro 1 krávu? Kolik metanu vyprodukuje jedna kráva? Mohli bychom pokračovat s podobnými úvahami, ale mám lepší řešení. Pojďme se společně sejít a popovídat si o otázce veganství a podívejme se na téma rostlinné stravy z pohledu zdravotního. Na celodenním veganském vaření se dovíte o zázračných účincích rostlinné stravy na náš organismus. Vysvětlíme si pojem „ superpotravina“, společně vytvoříme lákavé dobroty z darů Matky Země, ochutnáme a ihned vyzkoušíme energetický potenciál určitých potravin. Seznámíme se s širokou nabídkou potravin jako léky a naučíme se orientovat ve výběru správných potravin při vašem nákupu, které potraviny působí opačně a proč nám ubližují. Staňte se mistry své nálady, mějte svoji mysl pod kontrolou díky kvalitním rostlinným potravinám a přijeďte na náš letní minikurz veganského a raw vaření.

PŘIPRAVENÉ AKCE:   

2.- 4. července 2021 - víkendová jóga s meditací

9. - 18. července 2021 - jóga pro rodiče s dětmi

19. - 22. srpna 2021 - víkendová jóga s meditací

Dynamická jóga
oční jóga
hathajóga,
jóga pro zdravá záda

Kvalitní veganská, vegetariánská,  
bezlepková, harmonizační strava
po celý den

Ubytování
Meditační víkendy

Obec Kohoutov u Kuksu nabízí skvělé podmínky pro relaxaci. Zúčastníte se meditační a relaxační jógy vhodné jak pro začátečníky tak i pokročilé. Den budeme začínat ranní dynamickou  Osho meditací, odpoledne se seznámíte s hathajógou, večery budou naplněny hlubokou meditací a základy ozdravných technik. Čas bude i na pěší výlet po okolní krajině, třeba na zámek Kuks. 
Pro zájemce čeká individuální výživové poradenství. Ochutnáte skvělé potravinové doplňky a seznámíte se s nejnovějšími poznatky z oblasti zdravé výživy. Skrz speciální dýchací očistné techniky a jógovou praxi budeme pracovat se svým tělem, zvukem, rytmem, vizualizacemi a představami. Seznámíte se s metodou EFT. Prožijete si ochutnávku netradičních potravin a seznámíte se se současnými trendy zdravé výživy. Pobyt je vhodný pro nenáročné a milovníky  přírodního prostředí.
Začínáme v pátek společnou večeří v 18 hodin.
Předpokládaný konec je v neděli v 16 hodin.

Informace o ceně pobytu a možnosti jak ušetřit až 700 Kč, pokud bude platba na účet převedena do 5 dnů před akcí všem, kdo mi pošlou dotaz v kontaktním formuláři zašlu do 24 hodin. 

Celková cena pobytu: 3600 Kč
Pro rezervaci místa zašlete 1900 Kč na účet u mBank 670100-2217448147/6210,
jako var. symbol zadáte číslo Vašeho telefonu.


Cena zahrnuje: ubytování, přirozenou veganskou či vegetariánskou kuchyni, na požádání i raw kuchyně, pronájem sálu, náklady na energie, náklady na organizaci.
Cena nezahrnuje: pronájem lůžkovin na 2 noci celkem 150 Kč. Možné je také prodloužit si pobyt do pondělí.
Máte-li zájem pište na email: praha-eft@seznam.cz
nebo zašlete SMS se svým kontaktem na číslo 777 562 931.

Meditační víkendy
Pokoj 1
Meditační víkendy
Meditační víkendy

Cvičení v krásné přírodě, slušné ubytování za skvělou cenu.

Zde je ukázka pozvánky z minulého roku